fbpx

21.12.2017

OPIEKUNOWIE SERCA

To była istna bomba pozytywnych wibracji. Dziękujemy Joanna Brodzik i November Project Band wraz z Paprodziad, Tom Justyniarski oraz Michał Niewęgłowski za szaleństwo pełne muzyki, tańca i pyszności. Bądźcie czujni – już niebawem kolejna porcja ciekawych gości i wydarzeń😊dziękujemy DDTVN 😊
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/joanna-brodzik-wszyscy-jestesmy-specjalnej-troski,249254.html
Mateusz Hładki – czekamy na Ciebie z talerzem pełnym roślin😘

ZAJRZYJ:

FUNDACJA OPIEKUN SERCA
http://www.opiekunserca.pl

„Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj niesionej pomocy, zarówno tej finansowej, jak również płynącej prosto z głębi serca wyrażonej dobrą energią, uśmiechem i zaangażowaniem. Każdy, kto daje coś od siebie – nie oczekując nic w zamian, zyskuje wdzięczność Tych, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej.”

ZESPÓŁ NOVEMBER PROJECT
http://novemberproject.pl/

„Zespół November Project zrodził się z miłości do muzyki i z chęci niesienia dobrej nowiny wszystkim ludziom. Dzięki temu każdy z nas może rozwijać swoją pasję, którą jest muzyka. Z czasem okazało się, że nasze terapeutyczne właściwości mają wpływ na członków zespołu ale i na wszystkich słuchaczy. Nasze hasło to: WSZYSCY JESTEŚMY SPECJALNEJ TROSKI, bo każdy z nas nie jest doskonały, mamy słabości, bo nikt nie jest ideałem! ”

Tekst: Hanna Halek / wegeguru.pl
Zdjęcia i wideo: Marcin Piniak / wegeguru.pl

Galeria