fbpx

Z NIMI WSPÓŁPRACUJEMY

Przyjaciele

wegeguru powstał z pragnień i marzeń kilkorga pasjonatów smacznego, kreatywnego jedzenia opartego na głębokim zrozumieniu pożywienia i wartości:

STREFA ROZWOJU

Tutaj zajrzyj, jeśli interesuje Cię rozwój osobisty, duchowy i zwiększanie kompetencji psychologicznych. Najlepsze webinary, artykuły i kursy pod opieką naszych bliskich przyjaciół.

czytaj więcej

IDEAU

Nowa woda mineralna na rynku, której zadaniem jest jak najlepiej nawadniać nasz organizm (potwierdzone pierwszymi badaniami naukowymi). Tworzona z sercem i misją by była jak najzdrowsza dla Ciebie i Twoich bliskich.

czytaj więcej

ODDECHOWO

Mikroklimat Urli, tylko 1h od Warszawy, tu się spotykamy na wyjazdowych warsztatach. Zaprzyjaźnione miejsce, idealne na weekendowy odpoczynek i organizowanie warsztatów rozwojowych. Piękne lasy i klimatyczne mongolskie jurty tworzą niepowtarzalną atmosferę.

czytaj więcej

SOK BAR

Zdecydowanie najlepsze soki w Warszawie. Specjaliści od wyciskania dobiorą smaki i składniki specjalnie dla Ciebie. Szybki detoks, coś na zmęczenie, czy przeziębienie - SOK BAR personalizuje, doradza, a do tego zdrowo karmi pysznymi sałatkami i kanapkami.

czytaj więcej

VIVA

Wspieramy działania na rzecz zwierząt hodowlanych i zakończenia przemysłowej hodowli, która powoduje niepotrzebne cierpienie, niszczy środowisko i tworzy produkty, które są niezdrowe dla naszego organizmu. Promujemy odżywianie oparte na roślinach.

czytaj więcej

MUDITA

Świat przyspiesza i coraz trudniej nadążyć nam za współczesnymi technologiami. Na muditalab.com znajdziesz cenne wskazówki, które pomogą Ci zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne w cyfrowym świecie XXI w.

czytaj więcej

SACH’A MUNAY

Mały kawałek Polski w świętej dolinie Inków. Tuż pod wodospadem i świętą górą Pitu Suray działa zaprzyjaźniony z nami ośrodek przyjmujący gości i grupy z całego świata na wyjazdowe kursy jogi, spotkania z lokalnym szamanizmem, czy po prostu w celach czysto turystycznych. Zapraszamy!

czytaj więcej

VIPASSANA

Codzienna praktyka Michała i Piotra z naszej załogi. Organizacja której działanie wspieramy z całego serca. I odliczamy miesiące do uruchomienia wspaniałego, pierwszego Polskiego ośrodka Vipassany, oferującego kursy medytacji w wyjątkowo przyjaznych warunkach. Właśnie teraz powstaje ośrodek z ponad 100 indywidualnymi pokojami z łazienkami. Jest szansa na pierwsze kursy już pod koniec 2017!

czytaj więcej

APP’N’ROLL

App'n'roll to interdyscyplinarny zespół produktowy zajmujący się tworzeniem skalowalnych biznesów technologicznych. Wspieramy pomysły na każdym etapie rozwoju i jesteśmy w szczególności zainteresowani produktami o pozytywnym wpływie społecznym.

czytaj więcej

V-LABEL

V-Label to międzynarodowy symbol certyfikujący produkty i usługi przeznaczone dla wegetarian i wegan. Po raz pierwszy został zastosowany w 1996 roku w Szwajcarii. Swoim zasięgiem obejmuje ponad 10 000 produktów w 39 krajach. września 2016 o znaczek V-Label mogą ubiegać się również polscy przedsiębiorcy. Certyfikacji podlegają produkty spożywcze, kosmetyki, usługi oraz placówki gastronomiczne. Oznaczenie to gwarantuje, że dany produkt został sprawdzony kątem obecności substancji pochodzenia zwierzęcego na wszystkich etapach produkcji. Dodatkowym istotnym kryterium jest fakt, że certyfikowane tym znakiem produkty muszą być wolne od GMO.

czytaj więcej